₺1.324,00 KDV Dahil
₺1.655,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.320,00 KDV Dahil
₺1.650,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Vita Uniform - Scrubs ne demek?, Scrubs nedir?, Kadın Scrubs modelleri, Kadın Scrubs forma, Hemşire forması, Medikal forma, Kadın Scrubs beden tablosu, Doktor Scrubs, Veteriner Scrubs, Diş Hekimi Scrubs


Günümüzde şüphesiz ki en fazla talep gören meslekler arasında sağlık bulunmaktadır. Tıp ve sağlık alanında sürekli olarak kullanılmaktadır. Kadın Scrubs kombinleri çok çeşitlidir ve sıklıkla kullanılması ile bilinir. Peki scrubs nedir, hangileri daha sık kullanılmaktadır ve neden önemlidir?


Kadın Scrubs Nedir? Kadın Scrubs Ne Demek?

Scrubs, ameliyat öncesinde cerrahlar, asistanlar, tıpta uzman kişiler, diş hekimleri, hemşireler, pratisyen, anestezi uzmanı vs tarafından kullanılan kıyafetlerdir. Kadın Scrubs cerrahi forma olarak da adlandırılır ve çalışma hayatında kullanılması büyük kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Kıyafetin özellikle cerrahi işlemlerde çok önemli bir detay olabileceği düşünüldüğünden kıyafet tercihi olarak medikal anlamda en uygun olan scrubs kombinleri kullanılmalıdır. Sağlık sektöründeki kıyafet çeşitliliği önemlidir.


Kadın Scrubs Ne İçin Kullanılır?

Scrubs cerrahi işlemde veya öncesinde sağlık sektöründe mesai ve nöbetlerde giyilmektedir. Scrubs'ın kullanım süresi kumaşın kalitesi ile doğru orantılıdır. Kadın Scrubs cerrahi işlemlerin dışında da kullanılabilir. Günlük hayatta da tercih edilme imkanı vardır.


Sağlık İçin Scrubs Önemi Nedir?

Kadın Scrubs kombinleri oldukça önemlidir ki bu yüzden de çoğunlukla tercih edilir. Kadın Scrubs kombinlerini hemen her yerde tercih edebilmek mümkündür. Bu kombinler hastalar ve diğer insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakır. Çünkü renklerin hastalar üzerinde önemli ölçüde etkisi vardır. Hastaların rahatlaması ve stres yapmaması için genellikle mavi ve yeşil renkler tercih edilir. Mavi rengin insanlar üzerinde yatıştırıcı bir etkisi vardır bu da sağlık alanında önemli bir ölçüttür. Çünkü scrubs kombinleri hastanın daha da stres yapmasını engeller ve daha rahat tedavi imkanı sağlar. Bu açıdan da scrubs kombinleri sağlık için oldukça fayda sağlayabilir.


Kadın Scrubs Renkleri Nelerdir?

Kadın Scrubs kombinlerinde genel olarak kırmızı, mavi tonlarındaki renklere fazlasıyla rastlayabiliyoruz. Bu renkler elbette değişiklik de gösterebiliyor. Genel olarak lacivert, siyah tonları da bir hayli hakim gözüküyor. Bunun dışında desenli renkler de mevcut ki bu renklerin içinde beyaz, krem, yeşil tonları daha bir ağırlıklı.


Kadın Scrubs renklerini belirtmiş olduk aslında genel olarak, çünkü en sık kullanılan renkler bunlar. Daha başka renkler de kullanılabilir ancak cerrahide hangi rengin kullanıldığı da önemli oluyor zaman zaman. İşte bu nedenlerden dolayı da açık renkler de sıklıkla kullanılabiliyor. İlerleyen zamanlarda daha farklı kombinler, renkler de görebileceğimizi umuyoruz çünkü her sene farklılıklar oluşabiliyor denilebilir.


Kadın Scrubs Modellerinden Hangisi Tercih Edilmelidir?

Kadın Scrubs modellerinden hangisi daha çok tercih edilebilir noktasına geldiğimizde şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki takım olanlar daha kolaylıkla tercih edilebilir. Takım olanların diğerlerine kıyasla bir kombin anlayışları bulunmadığından böyle bir zorunluluk da ortadan kalkmış oluyor haliyle. Bu yüzden de scrubs modellerinden en çok kullanışlı olanların takım olarak görülmesi gayet normal kabul edilebilir. Kadın Scrubs kombinleri içinden uyumlu olanlardan alt üst kombini de yapılabilir kolaylıkla. Kadın Scrubs modelleri bu açıdan oldukça şık ve uygun gözüküyor. Bu modellerin sıklıkla kullanılmasının sebeplerinden biri de bu zaten aslında. Tercih etmek isteyenler için bir öneri niteliğinde olsun.


Kadın Scrubs Çok Fazla Tercih Ediliyor mu?

Kadın Scrubs cerrahi alanında çok fazla tercih edilen bir forma. Bu yüzden de zaten hali hazırda tercih edildiğini belirtmiş olduk. Bu tabi ki ilerleyen zamanlarda değişebilir mi ya da en fazla ne kadar değişir bilemiyoruz. Çünkü her sene farklı farklı kıyafetlerle, formalarla tanışıyoruz özellikle cerrahi alanında. Ancak yüksek düzeyde bir değişiklikten bahsedilebilir mi sanmayız. Kadın Scrubs sürekli tercih edilmeye devam edecek gibi duruyor haklı olarak. Yukarıda da saydığımız bir sürü sebepten ötürü kullanıcıların ilgisini çekmiş durumda, hem de uzun zamandır. Dolayısıyla da tercih edilmesinin önemli sebepleri var denilebilir. Kadın Scrubs modası uzun uzun konuşulması gereken bir konu elbette ancak bir iki noktaya daha değinip bu konuyu kapatmak gerekir.


Neden Kadın Scrubs Kullanılmalı?

Kadın Scrubs kullanılması gerekliliğinin üzerinde durmak lazım. Kadın Scrubs kombinleri uzun zamandır kullanılan, kullanılmaya da devam edecek kombinlerden birisi. Sıklıkla ve de güvenilerek kullanılmaya devam ediliyor. Bununla birlikte kullanılması da gerekiyor çünkü cerrahi alanında önemli bir yere sahip. Kullanılması oldukça kolay ve uygun bir forma. Bu yüzden de ameliyat anında ve öncesinde her hangi bir işlem gerektiren durumlarda nöbetlerde tercih ediliyor. Medikal anlamda giysilerin önemli olduğu bilinen bir gerçek haline geldi artık. Bunun hem hastalar hem de cerrahi alanında uzman kişilerce tercih edilmesinin pek çok sebebi ve sonucu var. İşte bu olumlu sonuçlardan dolayı da kullanılmaya devam edilmesi gerekiyor aslında. Kadın Scrubs ilerleyen yıllarda da eminiz ki önemli bir yerde olmaya devam edecek.


Kadın Scrubs Fiyatlarındaki Farklılıkların Nedenleri Nelerdir?

Son zamanlarda scrubs üreten firmaların artmasına bağlı olarak scrubs çeşitliliği, scrubslarda kullanılan kumaş çeşitliliği ve scrubs modelleri de oldukça arttı. Bunun sonucunda da piyasada satılan scrubs fiyatlarının aralığı genişledi. Kadın Scrubsların üretildiği kumaşların dokusu, kumaşın oluşumundaki temel bileşenlerin oranları, eklenen kırışıklık önleyici özellik, antimikrobiyal özellik, esnek hareket etme özelliği scrubs fiyatlarındaki farklılıkların temelini oluşturuyor. Yine scrubs modellerindeki konforlu kullanım için düşünülmüş detaylar, özgün tasarımlar fiyat farklılığının diğer nedenleri arasında. Bütün bu etmenler göz önünde bulundurulduğunda fiyat aralığı oldukça geniş her kesime hitap edecek fiyatlarda scrubs bulmak mümkün oluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezleri kullanıyoruz.