Freddo Vita Beyaz Üst Erkek Scrubs Cerrahi Forma - Medikal Giyim Uniform
Freddo Vita Beyaz Üst Erkek Scrubs Cerrahi Forma - Medikal Giyim Uniform
Freddo Vita Beyaz Üst Erkek Scrubs Cerrahi Forma - Medikal Giyim Uniform
Freddo Vita Beyaz Üst Erkek Scrubs Cerrahi Forma - Medikal Giyim Uniform
Freddo Vita Beyaz Üst Erkek Scrubs Cerrahi Forma - Medikal Giyim Uniform

Freddo VITA Beyaz Üst Erkek Scrubs Cerrahi Forma

Fiyat : ₺1.640,00(KDV Dahil)

Kumaş: Hareket özgürlüğü sağlayan özel VITA kumaşla üretilmiştir.

Yaka: Ürünümüz hakim yakadır ve yakada 3 adet gizli düğme bulunmaktadır.

Cep: Ürünümüzde 1 adet fermuarlı gizli göğüs cebi, 1 adet kolda fermuarlı gizli cep ve yanlarda 2 adet gizli torba cep bulunmaktadır.

Yırtmaç: Yanlarda yırtmaç mevcuttur.

Kartlık: Sağ üstte yer alan kart asma aksesuarı ve sol kol kolda kalem asmak için aksesuar şerit konforunuz için özel tasarlanmıştır.

Kumaş İçeriği
%72 Polyester
%21 Rayon
%7 Spandex

Kumaş Niteliği
Anti Mikrobiyal
Ekstra yumuşak doku
Nefes alan yapı
Leke tutmama
Kırışıklık önleyicilik
 

VITA Kumaş Nedir?, Özellikleri Nelerdir?
VITA kumaşı birden fazla kumaş türünün belirli oranda karışımı sonucu üretilmiş özel bir kumaştır. İçerisinde polyester, rayon ve spandex bulunduruyor. Bu üç kumaş türünün birbirinden farklı avantajları mevcut olup, VITA kumaşın bu avantajları kendisinde toplanması onu özel kılıyor. Ana hatları ile bakılacak olursa polyester kumaşın bakımının kolay olması çok fazla kırışmaması, rayon kumaşın kayın ağacından üretilen %100 doğal yapısı ile giyildiginde yumuşaklık hissi vermesi, su ve nemi daha fazla tutması ve spandex kumaşın da yüksek esnekliği ve aşınmaya dayanıklı olması bu üç kumaş için söyleyebileceğimiz özellikler. VITA kumaş bütün bu kumaşları belli bir oranda bünyesinde barındırarak boyama ve baskıya dayanıklı, her zaman canlı ve parlak görünen, yumuşaklık hissi veren, nefes aldıran yapısı ile konforlu, esnek bir kumaş olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak antimikrobiyal özellik eklenmesi ve apreleme işleminin yapılması ile VITA kumaş bizlere şu anki hali ile sunulmuş oluyor.

 

Anti Mikrobiyal Özellik Nedir?
Kumaşlar üretildikten sonra ek bir işleme tabi tutularak antimikrobiyal madde eklenir ve bu sayede mikroorganizmaların etkinlikleri durdurulur. Bu işlemlerin sonucunda, rahatsız edici kokuların oluşumu enfeksiyon ve reenfeksiyon oluşumu, lif materyallerinin zarar görmesi önlenir. VITA olarak çalışma ortamınızdaki yoğunluğu ve yorucu şartları göz önünde bulundurarak kumaşımıza antimikrobiyal özelliği ekledik.

 

Leke Tutmama Özelliği Nedir?
Kir iticilik özelliği kullanılan kumaşın özelliğini geliştirmek ve kullanıcıya bakım kolaylığı sağlaması açısından oldukça kullanışlı bir apre işlemidir. Kir iticilik apre uygulaması leke tutmazlık veya leke iticilik apresi olarak da bilinir. Bu apre işlemi kumaşın daha zor kirlenme, kirin kolay uzaklaştırılması gibi özellikleri kapsar. Aynı zamanda kumaşa yağlı kirlerin tutulmasını engelleyen ve daha sonraki temizleme işlemini kolaylaştıran bir işlemdir. VITA Uniform olarak ürünlerimize "Leke Tutmama" özelliğini ekleyerek size daha kaliteli hizmet sunmayı amaçladık.

 

Neden Vita Uniform?
Kumaş alanında tecrübeli isimleri sağlık çalışanlarımız ile buluşturduk ve saha çalışmaları yaptık. Kumaşlarımız özel laboratuvarlarda aylarca sizin için test edildi ve sahaya en uygunu üretildi. Çalışmalarımızın her aşamasında isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı can kulağı ile dinledik ve ürünlerimizi sizin için tasarladık. Ürünlerimize, kullanırken hayatınızı kolaylaştıracak akıllıca detaylar ekledik. Size, çalışırken ihtiyacınız olan konfor ile arzu ettiğiniz şıklığı bir arada sunuyoruz.
 

Vita Uniform | Only Premium Scrubs

Etiketler
scrubs, üniforma, erkek,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezleri kullanıyoruz.